13
квіт.

Конкурс «Героїчна Одеса»

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 2344
  • Друк

001Наукова робота курсантів є невід’ємною складовою наукової діяльності Військової академії (м. Одеса) і першим етапом формування якісного наукового потенціалу Збройних Сил України.

Науково-організаційний відділ не тільки виконує організаційну, координуючу, інформаційну та аналітичну функції з питань наукової діяльності, але й безпосередньо залучається до наукового керівництва конкурсними роботами курсантів.

На конкурс «Героїчна Одеса» курсантом 4-го курсу Ісаковим Владиславом (факультет підготовки спеціалістів матеріально-технічного забезпечення, спеціалізація Військова автомобільна техніка, навчальна група 376) під науковим керівництвом молодшого наукового співробітника науково-організаційного відділу Максимчук Анни Володимирівни була підготовлена робота «Григорівський десант (події 21-23 вересня 1941 року)». Робота над цією темою дала курсанту В. Ісакову можливість не тільки поглибити свої знання з історії міста в якому він навчається, але й отримати корисні знання та навички зі збору, аналізу та систематизації опрацьованих літературних джерел; ознайомитися з основними вимогами щодо коректного посилання на авторів та складання списку посилань відповідно до державного стандарту; набути досвід з чіткого, логічного та точного викладення дослідженого матеріалу.

Рейтинг
6 голосів
Теги: наука