25
бер.

Сьогодні у Військовій академії свято – 10-та річниця нової історії славетного військового вишу

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 2338
  • Друк

001Саме 23 березня 2011 року на підставі постанови Кабінету Міністрів України було сформовано Військову академію (м.Одеса), що і є правонаступницею всієї Одеської вищої військової школи.

На честь свята на плану академії пройшло урочисте шикування особового складу, показові виступи курсантів 1го та 3 курсів за бойовою армійською системою. Присутні вшанували пам'ять воїнів-випускників, які ціною власного життя, демонструючи героїзм та мужність встали на захист нашої держави.

На свято завітали поважні гості командування Міністерства оборони України та силових структур міста. Військове курівництво держави та Начальник Військової академії нагородили грамотами та почесними відзнаками особовий склад академії, які стояли у витоків створення нашого навчального закладу.

Крім того були присутні: голови Одеської обласної державної адміністрації та Одеської обласної ради, а також заступник Одеського міського голови та інші представники органів місцевої влади.

Начальник Військової академії генерал-майор Гуляк Олег Вікторович під час урочистої промови зазначив, що за десять років існування навчальний заклад зазнав багато змін, серед яких і значне покращення навчально-матеріальної бази, викладацьку складу та забезпечення. Результатом цього є наші випускники, які з честю та гідність захищають нашу країну на сході.

Рейтинг
4 голосів