17
лют.

АКРЕДИТАЦІЯ ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНИХ ПРОГРАМ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 254”ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВІЙСЬК (СИЛ)” ЗА ПЕРШИМ РІВНЕМ ВИЩОЇ ОСВІТИ

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 2897
  • Друк

001Сьогодні у Військовій академії розпочала роботу експертна група Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

Відповідно до програми візиту заплановано проведення акредитаційної експертизи трьох освітньо-професійних програм «Забезпечення підрозділів (частин, з’єднань) ракетним паливом, пальним та мастильними матеріалами» (ID у ЄДЕБО 21230), «Речове забезпечення військ (сил)» (ID у ЄДЕБО 21208), «Продовольче забезпечення військ (сил)» (ID у ЄДЕБО 21207) спеціальності 254 «Забезпечення військ (сил)» за першим рівнем вищої освіти.

Основна мета проведення акредитаційної експертизи це надати оцінку якості освітньо-професійних програм та освітньої діяльності Військової академії за ними, на предмет відповідності стандарту вищої освіти, спроможності виконання його вимог, а також досягнення заявлених у програмах результатів навчання відповідно до критеріїв оцінювання якості освітніх програм.

Склад експертної групи п’ять осіб. Керівник групи – Катеринчук Іван Степанович, доктор технічних наук, професор.

Експертна група Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти працюватиме три дні. (Програма візиту Експертної групи з 17 по 19 лютого 2020 року)

Рейтинг
67 голосів