19
січ.

Показ документального фільму «Аеропорт»

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 2726
  • Друк

001До річниці оборони Донецького аеропорта в конференц залі військової академії (м. Одеса) відбувся показ документального фільму «Аеропорт», присвячений захисникам ДАП. Стрічка заснована на реальних подіях.
В фільмі показані бойові будні українських бійців в Донецькому аеропорту. У кожного з них своя історія, свої принципи, свої переконання і звички, але об’єднує їх одне – любов до своєї рідної землі, до України. Герої- «Кіборги», в житті – люди, яким страшно, у яких серцеболить за рідних, яким боляче, але в потрібний момент, коли потрібно приймати рішення і діяти, все це йде на другий план.

Вісім місяців або двісті сорок два дні наші бійці, «кіборги», захищали Донецьк від терористів. . Події тих місяців увічнили у кінострічці «Аеропорт».
Подивитися стрічку прийшли курсанти першого курсу всіх факультетів, тому що цей подвиг повинен знати кожен майбутній офіцер Збройних Сил України.
Наполеглива оборона ДАП стала символом героїзму та військової слави вже нової української армії. Саме на цих прикладах і слід виховувати нове покоління.

Рейтинг
2 голосів