07
груд.

Благодійний забіг на підтримку дітей-сиріт

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 3187
  • Друк

001002Курсанти факультету підготовки спеціалістів Десантно-штурмових військ Військової академії (м. Одеса) здійснили благодійний забіг на підтримку дітей-сиріт, які виховуються у дитячих закладах міста.

Майбутні офіцери ДШВ і морської піхоти зібралися у відомому одеситам місті відпочинку-трасі здоров’я біля узбережжя Чорного моря. Їх військове екіпірування, прапори з гаслами ДШВ і морської піхоти привернули увагу багатьох жителів і гостей міста, які в цей час відпочивали на трасі здоров’я.

П’ятнадцять курсантів пробігли дистанцію протяжністю шість кілометрів у бронежилетах і засобах розвантаження, а також продемонстрували комплекс вправ із елементами кросфіту і силової підготовки. Після забігу вони закликали одеситів не залишатися осторонь від проблем дітей-сиріт, які з різних причин залишилися без батьківського тепла і уваги.

— Наша допомога дуже потрібна цим маленьким українцям, - розповів один із учасників забігу курсант Олексій. — Вони - майбутнє нашої країни, й ми повинні зробити все, щоб вони не відчували себе знедоленими й кинутими, а стали, завдяки нашій підтримці, повноцінними громадянами нашої європейської держави.

Усі зібрані від благодійного забігу кошти були відправлені в один із дитячих будинків міста для підтримки його маленьких вихованців.

Слід зазначити, що такі благодійні акції стали серед курсантів академії вже традиційними й проводяться щорічно. Вони присвячуються різним подіям, зокрема, вшануванню пам’яті загиблих у російсько-українській війні випускників академії.

Рейтинг
0 голос