30
жовт.

На перший погляд, для майбутнього офіцера служби матеріально-технічного забезпечення не зовсім звична справа – стрільби з РПГ-7

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 3622
  • Друк

001На перший погляд, для майбутнього офіцера служби матеріально-технічного забезпечення не зовсім звична справа – стрільби з РПГ-7 (ручного протитанкового гранатомета). Але це лише на перший погляд. Адже офіцер має вміти як керувати більшістю видами військової техніки, так і справно стріляти з різних видів озброєння. І немає значення яка в тебе у майбутньому буде військова спеціальність. Військовий має бути професіоналом в усьому.

У Військовій академії (м. Одеса) професійному росту курсантів приділяється особлива увага. Саме тому випускники одеського славетного вишу завжди стрімко просуваються по кар’єрній сходинці й відрізняються від своїх колег як дисциплінованістю й відповідальністю за доручену справу, так й упевненими діями за будь-яких обставин.

На полігоні Центру забезпечення навчального процесу курсанти-третьокурсники факультету підготовки спеціалістів матеріально-технічного забезпечення відшліфовували свої навички зі стрільби з гранатомета. Як це було – у нашому фоторепортажі.

Рейтинг
2 голосів