00110 червня 2020 р. у стінах Військової академії (м. Одеса) відбулося планове показове заняття курсантів другого курсу факультету підготовки спеціалістів військової розвідки та спеціального призначення з дисципліни «Історія України та української культури» на іноземній (англійській) мові під керівництвом доцента кафедри Гуманітарних та соціально-економічних дисциплін, кандидата історичних наук, підполковника Валерія Глушука.

Розглядалася тема: «Незалежна Україна, розгортання державотворчого процесу у період з 1991 р. до сьогодення» з наступними навчальними питаннями:

1. Революція на граніті.

2. Майдан 2004.

3. Майдан 2013-2014.

4. Окупація Криму та війна з РФ.

Заняття було семінарським і проведено з підготовленими доповідями курсантів з вищевказаних питань, а також з паралельною демонстрацією слайдів та відео супроводу подій, що стосувалися даної окремої тематики. Кожен доповідач в кінці своєї промови підводив підсумки, відповідав на запитання. В ході заняття пройшла відео демонстрація короткого екскурсу в історію України з найдавніших часів, в період з 1991 року і до даного часу.

Після досягнення мети заняття, підведення підсумків, курсанти разом з присутніми гостями заспівали Гімн України на англійській мові.