01
квіт.

Краще одного разу зробити самому, аніж сто разів почути від іншого

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 8617
  • Друк

001Саме так можна перефразувати відомий народний вислів: «Краще одного разу побачити, аніж сто разів почути», коли йдеться про навчальний процес.

У курсантів Військової академії (м. Одеса) розпочалась навчальна практика, яку вони проходять на території вишу.

В учбових виробничих майстернях гомін не стихає. В чотирьох цехах жваво із зацікавеністю працюють майбутні офіцери – фахівці автомобільної служби й артилерійського озброєння. Одне приміщення наповнюється запахом каніфолі – тут відпрацьовують навички роботи з паяльником. В іншому чутні розряди струму високої напруги – курсанти вчаться роботі зі зварювальними апаратами. У слюсарному й токарному цехах не стихають стуки молотків й шуми моторів сверлильних й токарних верстатів.

З усього видно, що курсанти розуміють – щоб бути добрим командиром і начальником треба в підпорядкованому підрозділі діяти за принципом: «Роби як я!». А відтак, щоб вимагати правильного й чіткого виконання поставленого завдання, необхідно самому добре не тільки розумітись у своїй справі, а й вміти її виконати.

І такий принцип як: «Роби зі мною, роби як я, роби краще мене», закладається наставниками і викладачами до скарбнички курсантських знань з першого курсу.

Рейтинг
8 голосів