01
квіт.

Імунитет - кращий захист від інфекційних захворювань. А спорт - кращий засіб підвищення імунітету.

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 8648
  • Друк

001Задля загартованості організму і стійкості до вірусних захворювань, з превентивною метою у Військовій академії (м. Одеса) у період пандемії особлива увага приділяється спорту і фізичниому вихованню курсантів.

На спортивному майданчику галасно завжди - хтось грає у футбол, інші - у баскетбол, де-хто займається виконанням фізичних вправ , подоланням смуги перешкод, або бігом навколо стадіону. Як співвіднести заняття спортом й карантинні заходи у навчальному закладі, розповів начальник кафедри фізичного виховання спеціальної фізичної підготовки і спорту - начальник фізичної підготовки і спорту Військової академії (м. Одеса) полковник Ігорь Овчарук:

- Заняття відбуваються планово, але під посиленим контролем за здоров'ям курсантів. Зменшено навантаження на організм. В разі виявлення погіршення стану здоров'я курсанта, він негайно супроводжується до лазарету. Коронавірус - це пандемія і ставитись до цього необхідно відповідно. Окрім гігієни необхідно пам'ятати, що вірус боїться міцного імунітету. А зміцнити свою імунну систему можливо завдяки спорту. Отже й наша кафедра приєдналася до превентивних заходів, що проводяться в нашому навчальному закладі.

Рейтинг
9 голосів
Теги: спорт