10
бер.

У житті завжди має бути місце для свята

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 8633
  • Друк

 У житті завжди має бути місце для святаЯким би життя не було напруженим, але вирвати з виру життя певний час для організації святкового заходу - завжди можливо.

Початок весни - вже свято. Адже з пробудженням природи в кожної людини пробуджуються мрії на краще майбутнє, розквітає віра, що нарешті в Україні запанує мир і спокій.

Кожна жінка є ототодженням весни: яскрава, як ніжне тепле сонечко, тендітна і ніжна, як перші первоцвіти. А військові представниці кращої половини людства водночас і чарівні і рішучі, і жіночні і сміливі. Але всі вони: матері, дружини, сестри, доньки, а також співслужбовці і співробітниці - були, є і залишаються жінками.

Для створення святкового настрою з початком весни, для жінок-військовослужбовців і працівників Збройних сил України у Військовій академії (м. Одеса) організували святковий концерт. Давні друзі військових - зірки української естради - Сергій Фоменко (Sergiy Fomenko) - соліст гурту "Мандри", янгол-охоронець українського війська Світлана Трабарова (Светлана Тарабарова) й Дмитро та Назарій Яремчуки надіслали свої відео-привітання. Концертну програму професійно провели артисти військового оркестру вишу. А лауреат міжнародних конкурсів, солістка – вокалістка естрадного жанру Одеської обласної філармонії Нелли Нечаева створила справжній святковий настрій, виконавши запальні пісні.

Святковий наказ, заохочення та виступ тимчасово виконуючого обов'язки начальника академії полковника Юрія Клят також сприяли створенню жінкам урочистого радісного настрою.

Рейтинг
6 голосів