18
лют.

Курсанти Військової академії (м. Одеса) вийшли на «Військовий лижний патруль»

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 9268
  • Друк

001На адресу начальника Військової академії (м. Одеса) генерал-майора Олега Гуляка надійшло запрошення щодо участі курсантів академії на Міжнародних Зимових Змаганнях “Військовий Лижний Патруль” від ректора Військового університету Сухопутних військ імені генерала Тадеуша Костюшко бригадного генерала Даріуша Шорупка.

«Я маю велику честь запросити команду, у складі чотирьох солдатів, які представлятимуть Військову академію (м. Одеса) на Міжнародних Зимових Змаганнях “Військовий Лижний Патруль 2020”» - сказано у запрошенні.

Це змагання відбудуться з 24 по 28 лютого 2020 року в місті Шклярска-Поремба (Гігантські гори), Республіка Польща.

Змагання “Військовий гірськолижний патруль” у своїй формі має витоки з довоєнного змагання “Військовий патруль”, яке виступало офіційною дисципліною на Зимових Олімпійських іграх 1924 року. Четверте змагання – “Військово-лижний патруль 2020” організовується відділом розвідувально-аеромобільних військ та відділенням високогірної підготовки Військового університету Сухопутних військ імені генерала Тадеуша Костюшка.

Команди повинні будуть виконувати завдання на контрольно-пропускних пунктах протягом 48 годин роботи, використовуючи спеціалізовану зимову техніку.

002Змагання досить важкі і виснажливі. До учасників висунуто цілу назку вимог. А саме: проходження маршруту у високогірній місцевості на гострих лижах (включаючи спринт на часових інтервалах), орієнтування на місцевості, основні методи виживання, захист від лавин, рятування постраждалої особи за допомогою саморобних санчат, гірська перша допомога та евакуація постраждалих, тактика допомоги постраждалим під час бою, бойова стрільба на перемінній місцевості, точність кидання гранати, техніка скелелазіння, будівництво снігового укриття (кемпінг), підйом на лижах в гору у складі команд, страхування та самозахист у командах на льодовиковій місцевості.

Прес-служба Військової академії (м. Одеса) стежитиме за перебігом подій і оперативно інформуватиме про участь команди вишу у змаганнях.

А наразі, збірна команда Військової академії (м. Одеса), до складу якої увійшли курсанти факультетів підготовки спеціалістів десантно-штурмових військ та військової розвідки і спеціального призначення, відточують свої навички в Карпатах.

Рейтинг
1 голос