29
січ.

Теорія підтверджується практикою

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 8686
  • Друк

001Практичне виконання будь якого завдання дає можливість закріплення теоретичних знань у різних сферах нашого життя.

Курсанти факультетів підготовки спеціалістів матеріально-технічного забезпечення та ракетно-артилерійського озброєння, склавши теоретичну частину комплексного екзамену на отримання першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, перейшли до його практичної частини.

001Одна справа, наприклад, відповісти на запитання під час екзамену «Автомобілі та автомобільне господарство»: «Складові частини гальмової системи автомобіля», і зовсям інша – показати усі складові гальмівної системи безпосередньо на автомобілі. Але маючи гарну підготовку, курсанти факультету підготовки спеціалістів матеріально-технічного забезпечення легко впорались з відповідями на усі питання екзаменаційних білетів.

Високий рівень знань і навичок продемонстрували членам екзаменаційної комісії також курсанти факультету підготовки спеціалістів ракетно-артилерійського озброєння.

Комплексні екзамени курсантів Військової академії тривають, результатом яких стане для четверокурсників знаменним – адже на них чекає отримання першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

Прес-служба Військової академії (м.Одеса).

Рейтинг
6 голосів
Теги: іспити