28
січ.

Комплексний іспит, як остання перепона на шляху здобуття бакалаврського рівня вищої освіти

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 8716
  • Друк

001Курсанти двох факультетів підготовки спеціалістів матеріально-технічного забезпечення та ракетно-артилерійського озброєння розпочали доведення державній екзаменаційній комісії свого права на отримання першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

-Здобуття бакалаврського рівня - це дуже серйозний крок у житті для мене, - ділиться своїми враженнями курсант факультету підготовки спеціалістів ракетно-артилерійського озброєння Олександр Когут, - він дає мені подальші можливості для навчання, самовдосконалення та натхнення до служби.

Комплексний екзамен складається з двох частин – теоретичної та практичної.

-Сьогодні я здав комплексний екзамен «Автомобілі та автомобільне господарство», для мене це означає те, що у подальшому я зможу досягти більше, як теоретичних знать так і практичних навичок у цьому напрямку, а у майбутньому зможу підтримувати автомобільну техніку у своїй військовій частині в боєздатному стані. – Радісно ділиться своїми планами на майбутнє курсант факультету підготовки спеціалістів матеріально-технічного забезпечення Артем Сиваков.

Перша частина комплексного екзамену показала високий рівень теоретичних знань курсантів Військової академії. Попереду – друга, практична, частина екзамену.

Рейтинг
4 голосів