24
січ.

В офіцерських лавах війська поповнення

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 9382
  • Друк

001У Військовій академії (м. Одеса) відбувся черговий випуск офіцерів запасу ‒ слухачів курсів перепідготовки та підвищення кваліфікації.

У Білому залі військової академії в урочистій обстановці відбулася церемонія вручення свідоцтва про закінчення курсів. Серед випускників ‒ офіцери, які свого часу закінчили військові кафедри цивільних вузів і отримали первинні офіцерські звання. Тепер вчорашніх студентів на два роки призвали на військову службу в Збройні сили України на офіцерські посади. Проходження курсів стало першим етапом на шляху їхнього командирського становлення.

‒ Протягом декількох місяців ми осягали нелегку військову науку: вивчали тактику, топографію, вогневу підготовку, озброєння, статути, керівні документи, ‒ поділився враженнями випускник курсів молодший лейтенант Ярослав Ковальчук. ‒ Перевірку отриманих знань проходили не тільки на теоретичних іспитах в класі, але і на полігоні. Вчилися керувати підрозділами в різних умовах бойової обстановки. Тепер роз’їдемося по військах, зокрема в район проведення операції Об’єднаних сил на сході України.

На закінчення урочистого заходу військовий капелан академії отець Володимир благословив випускників на успішне продовження служби у військах.

Олександр Кіндсфатер

 

Рейтинг
4 голосів
Теги: випуск