12
груд.

Акредитаційна експертиза освітньої програми «Автомобілі та автомобільне господарство» експертною групою Національного агентства із забезпеченням якості вищої освіти

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 9330
  • Друк

001В період з 10 по 12 грудня 2019 року у Військової академії (м. Одеса) працювала експертна група Національного агентства із забезпеченням якості вищої освіти проведення акредитаційної експертизи освітньої програми «Автомобілі та автомобільне господарство».

Метою роботи є правдива оцінка освітньої програми, та діяльності з її реалізації у відповідності до критеріїв якості освітньої програми, та на основі проведеної правдивої експертизи надання Військовій академії програмних консультації щодо подальшого удосконалення освітньої діяльності.

002Першочерговим заходом роботи групи була зустріч з керівництвом Військової академії (м. Одеса). Тимчасово виконуючим обов’язки начальника Військової академії були відрекомендовані заступники начальника академії, гарант освітньо-професійної програми і керівник підрозділу, у якому реалізується заявлена освітня програма. Наступним кроком роботи групи була зустріч з представником від замовника на підготовку фахівців автомобільного транспорту - начальником управління забезпечення – заступником начальника центрального автомобільного управління Збройних Сил України Озброєння Збройних Сил України – полковником Гречаніковим Олександром Петровичем, в режимі відео конференції. По закінченню наради відбулась зустріч з випускниками заявленої освітньої програми закладу. Вислухавши випускників академії члени експертної групи зустрілись з науково-педагогічними працівниками, що безпосередньо відповідають за зміст та викладають навчальну дисципліну на заявленій програмі.

Крім того, згідно з програмою, в рамках проведення акредитаційної експертизи, проведено зустріч із здобувачами вищої освіти, представниками курсантського самоврядування, проведено огляд матеріально-технічної бази, що використовується курсантами під час навчання. Представники експертної групи провели зустріч з адміністративним персоналом та допоміжними структурними підрозділами Академії.

Наприкінці роботи, представниками експертної групи проведено «День суджень», під час якого було розпочато роботу над звітом про результати акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми.

Рейтинг
9 голосів
Теги: освіта