03
груд.

Прогресивні методи навчання

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 9488
  • Друк

001Кафедрою організації тилового (логістичного) забезпечення проводяться планові курси перепідготовки та підвищення кваліфікації з офіцерським складом та практичні заняття з курсантами 3-го курсу факультету підготовки спеціалістів матеріально-технічного забезпечення. Під час проведення практичних заняття з навчальної дисципліни «Військовий тил і військове господарство» з використанням засобів зв’язку і документів управління тилом механізованого батальйону в підготовчий період та ведення бойових дій, було проведено спільне заняття. Метою якого було поєднати професіоналізм офіцерів та отриманні знання курсантів під час планових занять на кафедрі організації тилового (логістичного) забезпечення. Така форма навчання є прогресивною, тому що приймають участь три сторони навчання: досвід, практика та педагогіка навчання.

002На занятті офіцери та курсанти отримали практичні навички щодо організації взаємодії управління підрозділів тилу механізованого батальйону, прийняття рішень за обстановкою, що склалася, стосовно поповнення матеріально-технічних засобів, доведення завдань до виконавців, подання донесень з логістичного забезпечення, кодування і передачі управлінської інформації з використанням засобів зв’язку і документів управління тилом.

Керівники занять: доцент кафедри Кривогуз Геннадій Іванович, викладачі кафедри Поляшов Сергій Володимирович та Мерецький Віктор Васильович.

Рейтинг
1 голос