02
груд.

Мовно-літературний творчий конкурс імені Тараса Шевченка в академії

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 10017
  • Друк
002«У своїй хаті своя правда, і сила, і воля»
Тарас Шевченко

З метою вшанування багатогранного творчого доробку Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованих курсантів, розвитку їх здібностей, виховання шанобливого ставлення до мови і традицій українського народу, підвищення рівня мовленнєвої культури, на кафедрі гуманітарних та соціально-економічних дисциплін Військової академії пройшов І етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Цього року в ювілейному Конкурсі прийняли участь 15 курсантів академії з різних курсів та всіх, без винятку, факультетів. Учасники Конкурсу відпрацьовували письмові роботи, пов’язані із творчістю Великого Кобзаря. Під час написання робіт курсанти мали продемонструвати здатність до критичного мислення, фахового аналізу мовно-літературного та культурно-історичного матеріалу, творчі здібності, грамотність. Також всі учасники розповідали напам’ять поезію Тараса Григоровича Шевченка і продемонстрували належне володіння художнім словом.

Оцінювали курсантів викладачі кафедри Тарасенко Оксана Дмитрівна і Клярська Ганна Юріївна. Велику увагу Конкурсу приділила старший викладач кафедри, підполковник Лариса Якобчук, яка також була і членом журі.

001Після завершення Конкурсу викладачами кафедри об’єктивно були визначені переможці І етапу Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка:
ІІІ місце поділили курсанти 1 курсу факультету підготовки спеціалістів ракетно-артилерійського озброєння Мішенін Ілля і Гончарук Анастасія;
ІІ місце посіла курсантка 3 курсу факультету підготовки спеціалістів матеріально-технічного забезпечення Кононко Дар’я.
А почесне І місце виборов курсант 1 курсу факультету підготовки спеціалістів військової розвідки та спеціального призначення Донченко Дмитро.

Переможці І етапу візьмуть участь у ІІ обласному етапі Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Від імені організаторів конкурсу і членів журі дозвольте побажати всім учасникам творчого натхнення, розуміння глибини і краси художнього слова, вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка та поваги до мови і традицій українського народу.

А нашим переможцям бажаємо творчої плідної праці й вагомих яскравих перемог у наступних етапах!

Рейтинг
1 голос