30
вер.

30 вересня - Всеукраїнський День бібліотек

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 10164
  • Друк

00100230 вересня в Україні відзначається Всеукраїнський День бібліотек. Саме цій події був присвячений святковий вечір, якій відбувся у бібліотеці Військової академії. В програмі заходу «Місце зустрічі – бібліотека» були представлені цікаві дані про бібліотеку Військової академії, головні книгозбірні України та Одеси, а також про вісім унікальних бібліотек світу.

Гості свята, якими стали курсанти академії, ознайомились з добіркю книг зі світового надбання, яку рекомендують прочитати кожній освіченій людині. Також читачі дізналися про значення книг (ліків для душі) на фронтах Першої та Другої світових війн і проекті «Тисяча книг для бійців АТО». Завершився вечір святковим концертом, де курсанти співали та читали вірші відомих та молодих поетів. Власний вірш, присвячений бібліотекарям, прочитав курсант факультету ВР Дмитро Василенко.

Зараз у читальній залі бібліотеки прцює виставка найстарішіх рідкісних видань першої половини ХХ ст. з фондів бібліотеки Військової академії. Також запрошуємо на художню виставку «Космос у кодах». Виставки триватимуть до 31 жовтня.

Рейтинг
4 голосів