13
вер.

Міжнародна науково-практична конференція

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 10369
  • Друк

00112-13 вересня 2019 року, у Військовій академії (м. Одеса) відбулася Міжнародна науково-практична конференція на тему «Спільні дії військових формувань і правоохоронних органів держави: проблеми та перспективи». Захід відбувся за участіпредставників Республіки Молдови, Польщі, Великої Британії та Чеської Республіки.

Участь у конференції взяли понад 230 науковців і практиків з 40 освітніх та наукових установ, представники вищих навчальних закладів Міністерства оборони України, Міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції, Національної гвардії, Державної прикордонної служби України, а також підприємств оборонної промисловості.

Під час роботи конференції була проведена виставка досягнень організацій, підприємств, науково-дослідних установ країн-учасників конференції щодо розробки комплексу бойового екіпірування, модернізації існуючого і розробки нового озброєння, а також виставка засобів табельного, сучасного і перспективного індивідуального медичного оснащення військовослужбовців та інформаційних матеріалів.

За підсумками роботи конференції було вирішено, що пошук та удосконалення механізмів взаємодії між військовими формуваннями та правоохоронними органами держави є вирішальним чинником для досягнення загальної мети щодо забезпечення національної безпеки держави.

Конференція 12-13 вересня

Загальне фото (завантажити)

 

Рейтинг
3 голосів