001На факультеті підготовки спеціалістів десантно-штурмових військ в період з 02 по 09 вересня проведено низку заходів, які є ланками єдиного комплексного підходу до формування майбутніх офіцерів-десантників та морпіхів як лідерів.

Переймаємо досвід, вчимося новому!

004В вході занять, керівниками яких були бойові офіцери - представники командування Десантно-штурмових військ ЗС України і командування морської піхоти ВМС ЗС України, курсанти 1-3-го курсів отримали нові знання щодо сучасних поглядів на організацію системи управління військами, матеріально-технічного та медичного забезпечення частин і підрозділів, ознайомились з перспективами подальшого розвитку. Курсанти отримали також чудову можливість поспілкуватися з учасниками бойових дій і перейняти досвід набутий ними під час виконання завдань в антитерористичній операції та операції об’єднаних сил на Сході України.

003Вести, боротися, перемагати!

Важливим етапом у формуванні офіцера-лідера є загартування його бійцівського духу. Приємно, що вихованці факультету підготовки спеціалістів десантно-штурмових військ здобувають нових перемог на цьому тернистому шляху. Так, 08 вересня, під час спортивного свята присвяченого Дню фізичної культури і спорту команда курсантів факультету традиційно виборола перемогу у турнірі з рукопашного бою. В особистій першості переможцями змагань стали курсанти 1-го курсу Тарадій Олександр (вагова категорія до 60 кг), Мазурак Володимир (вагова категорія до 80 кг), курсанти 2-3 курсу Батрак Дмитро та Горкун Назар (вагова категорія 75 кг), Золотухін Данил, Ліподат Вадим (вагова категорія 85 кг), Волинець Ігор (вагова категорія 90+)

002Одеса – це цікаво !

Курсанти 1-го курсу факультету підготовки спеціалістів десантно-штурмових військ Військової академії (м. Одеса) продовжують відкривати чудове місто – Одесу та його багатогранність. Так, 08 вересня курсанти-першокурсники, завдяки шефській допомозі керівництва 59-го будинку офіцерів, відкрили для себе Одесу – театральну. Символічно, що їхнє перше знайомство з театральним життям чорноморської перлини почалося з відвідування театру музичної комедії, адже в житті Одеси завжди гідне місце займала і гарна музика, і добрий гумор. Вистава «Тітка Чарлея» у чудовому виконанні трупи театру була із задоволенням сприйнята курсантською аудиторію та викликала у майбутніх офіцерів зацікавленість у продовженні знайомства з культурним життям Одеси.