05
вер.

Лекція з представниками командування десантно-штурмових військ Збройних Сил України

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 10335
  • Друк

0014 вересня в рамках співпраці Військової академії (м. Одеса) з командуванням десантно-штурмових військ Збройних Сил України для курсантів 1-3 курсів факультету підготовки спеціалістів десантно-штурмових військ проведена лекція за темою: «Порядок проведення евакуації поранених у загальній системі лікувально-евакуаційних заходів Міністерства оборони України та Міністерства охорони здоров’я України». Керівник заняття начальник військово-медичної служби командування десантно-штурмових військ майор медичної служби Олександр Сергійович Фальштинський в ході лекції розповів курсантам про загальну структуру медичної служби ЗС України, рівні медичного забезпечення в системі лікувально-евакуаційних заходів та сутність заходів, що виконуються на кожному з них.

002На прикладах з власного бойового досвіду, як учасник антитерористичної операції на Сході України майор медичної служби Фальштинський роз’яснив курсантам порядок проведення медичної евакуації в ході бойових дій. Зокрема, Олександр Сергійович звернув увагу майбутніх командирів підрозділів десантно-штурмових військ та морської піхоти на такий важливий момент у здійсненні евакуації поранених як часовий показник. В ході лекції також були розкриті питання підготовки бойових медиків, матеріально-технічного забезпечення евакуаційних заходів, новацій щодо покращення їх проведення в ході операції об’єднаних сил. Наприкінці лекції майор медичної служби Фальштинський відповів на питання курсантів.

Отже, проведений на факультеті захід, який є етапом налагодженої системи співпраці з представниками органів військового управління – замовниками, відбувся на високому методичному рівні і досягнув важливої мети – збагатив майбутніх офіцерів бойовим досвідом старших товаришів та спрямував їхню увагу на необхідності багатогранного підходу до розуміння сутності обов’язків покладених на командирів підрозділів десантно-штурмових військ та морської піхоти.

Рейтинг
2 голосів