12
серп.

Перше бойове хрещення пройшли курсанти – першокурсники Військової академії

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 10200
  • Друк

001«- По прицільним приладам противника вогонь!» – лунає команда керівника занять і наступний курсант відкриває вогонь по вразливих місцях танка, який стрімко наближався до нього. Потім кидок гранати і відразу в окоп. Як тільки багатотонна броньована машина проноситься над головою, знову кидок гранати на цей раз в моторну частину. Завдання виконано.

Так, вперше під час проходження первинної військової підготовки на військовому полігоні, 140 курсантів Військової академії (м. Одеса) взяли участь в тренуванні, яке називається «Боротьба з танками та іншими броньованими об’єктами противника». Зі слів начальника кафедри тактики та загальновійськової підготовки полковника Юрія Лісниченко, практичне заняття включало в себе вивчення теоретичної частини штатних та позаштатних засобів боротьби з танками і броньованими об’єктами противника, а також безпосередньо виконання елементів щодо дій військовослужбовця на полі бою в складі одиночних і бойових тактичних груп. Для максимального наближення до бойових умов під час тренування створювалися звукові ефекти які імітували розриви мін та артилерійських снарядів. Це дозволило подолати у курсантів страхи і психологічну невпевненість.

Крім того, курсанти, в складі яких було чимало дівчат, виконали початкові вправи стрільб з автомата АКМ-74 і метання гранати РГД-5, а також відпрацювали практичні дії і прийоми з надання першої медичної допомоги пораненому на полі бою.

Олександр Кіндсфатер
Фото – Валентин Журавльов

Рейтинг
5 голосів