06
серп.

Сержанти Збройних Сил Украйни збагатили свій досвід новими знаннями!

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 10218
  • Друк

001На базі Військової академії (м. Одеса) з 2 липня пройшли курси військової підготовки осіб сержантського (старшинського) складу Збройних Сил Украйни.

Слухачі курсів протягом місяця підвищували кваліфікацію на базі кафедри гуманітарних та соціально-економічних дисциплін Військової академії, під керівництвом начальника кафедри полковника Володимира Луханіна. Для сержантів були створені всі необхідні умови для плідного навчального процесу, до проведення занять були залучені висококваліфіковані науково-педагогічні працівники Військової академії.

Заняття були організовані з основ військового законодавства, охорони державної таємниці, виховної роботи, морально-психологічного забезпечення та роботи з кадрами у Збройних Силах України. Основну увагу під час проведення занять було акцентовано на сержантський корпус, як основу Збройних Сил України, організацію та планування бойової підготовки у Збройних Силах України, методичну підготовку, основу бойової підготовки. В ході проведення занять сержанти ретельно розглянули військово-адміністративну діяльність командирів) начальників) у Збройних Силах України та роботу сержантського складу за напрямками підготовки органів військового управління у Збройних Силах України.

За час навчання сержанти збагатили свій досвід новими знаннями, опанували необхідні навички та зможуть якісно виконувати завдання за призначенням на нових відповідальних посадах у військових частинах. Кращими серед слухачів були визнані: старший прапорщик Руслан Павлов, старший сержант Олександр Коваль, сержант Оксана Стецько.

Як результат напруженої роботи – отримання добрих та відмінних оцінок.

Рейтинг
3 голосів
Теги: курси