01
серп.

Навчально-методичні збори з фахівцями фізичної підготовки і спорту Сухопутних військ Збройних Сил України у Військовій академії

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 10636
  • Друк

001В період з 30 липня по 1 серпня 2019 року на базі Військової академії (м. Одеса) проведено навчально-методичні збори з фахівцями фізичної підготовки і спорту Сухопутних військ Збройних Сил України.

Вступним словом виступив начальник Військової академії (м. Одеса) генерал-майор Олег Гуляк та привітав учасників зборів в стінах навчального закладу.

В перший день проведено заслуховування доповідей про стан фізичної підготовки за перше півріччя 2019 року оперативних командувань, Національної академії Сухопутних військ імені П.Сагайдачного, Військової академії (м. Одеса), Військового інституту танкових військ та проведені заняття з учасниками навчально-методичних зборів.

002Колективом кафедри теорії та організації фізичної підготовки Військової академії (м. Одеса) була організована екскурсія до Одеського клубу вболівальників футболу.

Другий день навчально-методичних зборів розпочався рано вранці. Проведено перевірку рівня фізичної підготовленості фахівців фізичної підготовки і спорту. Військовослужбовці перевірялись шляхом проведення контрольних занять.

Стан фізичної підготовки перевірявся з виконання вправ на швидкість, силу та витривалість.

За результатами перевірки рівень фізичної підготовленості фахівців фізичної підготовки і спорту оцінено на «відмінно». Проведено показові, інструкторсько-методичні та практичні заняття, огляд навчально-спортивної бази Військової академії. Визначені завдання та напрямок удосконалення на майбутнє.

Навчально-методичні збори проведені на високому рівні - доповів на підведенні підсумків начальник служби фізичної підготовки та спорту Командування Сухопутних військ Збройних Сил України підполковник Владислав Суспо.

Рейтинг
3 голосів