23
лип.

Вступна кампанія показала високу зацікавленість молоді та досвідчених воїнів у військовій освіті

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 10571
  • Друк

001У Військовій академії (м. Одеса) успішно завершилась вступна кампанія для близько чотирьох сотень абітурієнтів, які вирішили спробувати себе у побудові офіцерської кар’єри на службі українському народові.

Загалом юнаки та дівчата для досягнення омріяної мети пройшли три етапи відбору – медичну комісію, психологічне тестування та іспит на рівень фізичної підготовки.

Цього року конкурс, в залежності від спеціальності, склав 3-6 чоловік на місце. Найбільш популярними стали бойові спеціальності – командирів десантних підрозділів, морської піхоти, розвідки, сил спеціального призначення.

Зазначимо, що до третини відібраних першокурсників склали військовослужбовці, більшість з яких мають досвід участі АТО/ООС. Серед цивільної молоді, що брала участь у вступній кампанії, переважна більшість – це випускники ліцеїв з підвищеною військово-фізичною підготовкою з усієї України. Разом з юнаками здобувати офіцерські звання з цим набором розпочнуть також й дівчата, кількість яких склала близько 20 відсотків від загальної кількості першокурсників.

Уже найближчим часом усі першокурсники відбудуть на полігон Центру забезпечення навчального процесу Військової академії (м.Одеса) для проходження курсу первинної військової підготовки.

Володимир Віват,

Фото Валентина Журавльова

Рейтинг
3 голосів