10
лип.

У Військовій академії розпочато вступну кампанію на навчання

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 11375
  • Друк

001У Військовій академії (м. Одеса) з 08 липня 2019 року розпочато проведення основного етапу вступної компанії для абітурієнтів, які мріють пов’язати своє життя з нелегкою, проте цікавою, відповідальною, різноманітною, а також романтичною офіцерською долею. Цей рік не є виключенням, адже кожного року до стін вишу вступають випускники ліцеїв з підвищеною військово-фізичною підготовкою, військовослужбовці військової служби за контрактом, солдати строкової військової служби, юнаки та дівчата, які закінчили школу і мріють стати офіцерами – захисниками України.

Серед військовослужбовців військової служби за контрактом, які проходять вступні випробування до нашого вишу більшість є учасниками АТО та ООС.

З 09 по 16 липня 2019 року розпочато для абітурієнтів здачу вступних випробувань, а 17 липня 2019 року відбудеться заключне засідання приймальної комісії.

Щороку кількість бажаючих пов’язати свою долю з армією зростає і це свідчить про авторитет, не лише Військової академії (м. Одеса), а й Збройних Сил України в цілому.

Також необхідно зазначити, що кожного року зростає кількість дівчат, які бажають в майбутньому стати офіцерами Збройних Сил України.

Рейтинг
3 голосів