001Сьогодні, 11 червня 2019 року на кафедрі Ракетно-артилерійського озброєння факультету Підготовки спеціалістів ракетно-артилерійського озброєння відбувся захист магістерських робіт курсантів, що навчаються за спеціалізаціями:

- Експлуатація та ремонт ракетно-артилерійського озброєння;

- Боєприпаси, вибухові пристрої, освітлювальні та сигнальні засоби.

На захисті магістерських робіт були присутні голова екзаменаційної комісії генерал-лейтенант І.Луньов, начальник Військової академії (м. Одеса) генерал-майор О.Гуляк, заступник голови атестаційної комісії полковник О.Олєщук, начальник факультету ПС РАО полковник Р.Геворгян, а також члени делегації республіки Польща за Програмою НАТО «Удосконалення військової освіти» (DEEP).

Заслуговує уваги робота випускника Олександра Шашко. У своєму дослідженні щодо організації охорони об’єктів зберігання ракет і боєприпасів за допомогою застосування новітніх вітчизняних розробок, було запропоновано використання сейсмодатчиків. Представником компанії-розробника, який був присутній на захисті магістерської роботи, представлено діючий макет периметрових засобів охорони об’єктів, який пройшов випробування на державному кордоні. Дана робота має перспективи у практичному впровадженні у ЗС України, як для охорони периметрів арсеналів, баз та складів зберігання ракет і боєприпасів, так і для використання у підрозділах Сил Спеціальних Операцій (ССО), що було зазначено головою екзаменаційної комісії генерал-лейтенант І.Луньовим – командувачем ССО.