17
трав.

Привітання з Днем науки!

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 10876
  • Друк

001Шановні наукові, науково-педагогічні працівники,
курсанти, студенти та ад’юнкти Військової академії!

Щиро вітаємо з Днем науки!

Складно собі уявити сучасне життя без досягнень науки. Саме завдяки їм людство в своєму науково-технічному розвитку пройшло шлях від перших спроб вивчення світу до космічних польотів у всесвіт. Наука розвивається, з’являються все нові і нові технології, які слугують людству. День науки об'єднує працю багатьох творчих людей різних напрямків. Незважаючи на складність професії це цікава праця, а люди, які присвятили їй своє життя, це люди віддані і зацікавлені в кінцевому результаті.

Ми пишаємося видатними вченими академії, які зробили суттєвий внесок у розвиток військової науки. Сучасне покоління наукових і науково-педагогічних працівників, ад’юнктів, курсантів, студентів академії гідно продовжує славні традиції наших науковців.

Завдяки вашим зусиллям виконуються важливі для Збройних Сил України науково-дослідні роботи, здійснюється підготовка висококваліфікованих кадрів, забезпечується творче та наукове співробітництво з науковими установами, закладами вищої освіти України та Європи, підприємствами та військовими частинами. Створення Наукового центру академії та відкриття ад’юнктури відкриває нові можливості для проведення плідних наукових досліджень, розробки і реалізації актуальних проектів для Збройних Сил України та підготовки нових наукових кадрів.

Ваші знання і досвід, пошук нового, любов до підростаючого покоління є тією надійною основою, на якій живе і розвивається українська наука, виховується майбутнє нації, її сила і честь. 

Шановні науковці! Прийміть найщиріші вітання та побажання здоров’я, творчого натхнення, життєвої енергії, щастя та нових наукових досягнень.

Заступник начальника Військової академії з наукової роботи – начальник науково-організаційного відділу полковник О.КРАВЧУК

 

Рейтинг
6 голосів