16
трав.

П’ята Всеукраїнська курсантсько-студентська науково-практична конференція

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 11966
  • Друк

002Відповідно до плану наукової та науково-технічної діяльності Військової академії (м. Одеса) на 2019 рік, 14 травня 2019 року на її базі відбулась П’ята Всеукраїнська курсантсько-студентська науково-практична конференція «Національна безпека України: актуальні проблеми та шляхи їх вирішення». Організатором конференції виступила Військова академія (м. Одеса), співорганізаторами – Національна академія державної прикордонної служби України (м. Хмельницький), Факультет психології та соціальної роботи Одеського Національного університету ім. І.І.Мечникова, Одеський національний економічний університет та Житомирський державний технологічний університет.

Основною метою конференції було залучення курсантів і студентів до обговорення актуальних наукових і практичних проблем у сфері забезпечення Національної безпеки України та визначення підходів до вирішення порушених питань.

Розпочалась науково-практична конференція пленарним засіданням, на якому виступили курсанти Військової академії, Національної академії державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, Національного юридичного університет імені Ярослава Мудрого та студенти Факультету психології та соціальної роботи Одеського Національного університету ім. І.І.Мечникова, Житомирського державного технологічного університету. Під час доповідей проводилось їх активне обговорення з присутніми учасниками конференції.

003Після перерви на каву проводились секційні засідання за одинадцятьма науковими напрямами розподіленими по 8 секціях, на яких виступили учасники конференції за визначеною тематикою. На секції №6 щодо актуальних питань розвитку тактичної медицини і психологічної реабілітації як викликів та реалій часу, під керівництвом голови секції, кандидата медичних наук, полковника медичної служби Тверезовського М.В. крім того було проведено 2 майстер-класи за темами: «Проведення евакуації постраждалих з поля бою та з техніки. Переміщення пораненого в сектор укриття» та «Анатомія психотравми – шляхи відновлення» за участі курсантів, викладачів Військової академії та інструктора з тактичної медицини сержанта військової служби за контрактом Якуніної Т.В.

На заключному засіданні конференції було прийнято рішення по розглянутих питаннях, вручено дипломи і сертифікати найбільш активним учасникам конференції.

Конференція 13-14 вересня

Загальне фото (завантажити)

Рейтинг
25 голосів