24
квіт.

Випуск слухачів курсів військової підготовки осіб сержантського (старшинського) складу у Військовій академії

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 11340
  • Друк

00119.04.2019 року у Військовій академії було проведено випуск слухачів курсів військової підготовки осіб сержантського (старшинського) складу із вищою освітою та подальшим присвоєнням первинного офіцерського звання «молодший лейтенант» та офіцерів призваних на військову службу за контрактом у 2018 році.

Майбутні офіцери протягом 3-х місяців опановували знання за такими спеціальностями: органами бойового застосування підрозділів десантно-штурмових військ, підрозділів військової розвідки та спеціального призначення, підрозділів з ремонту та експлуатації автомобільної техніки, підрозділів тилового забезпечення, підрозділів служби ракетно-артилерійського озброєння.

Упродовж трьох місяців підготовки з слухачами курсів проводилися незалежно від їх фаху заняття з вогневої,тактичної, медичної та інженерної підготовки,акцент ставився на підготовку офіцерів з урахуванням набутого досвіду отриманого Збройними Силами України під час проведення Антитерористичній операції. та Операції Об’єднаних Сил.

Сьогодні на офіцерів чекають складні та відповідальні завдання поставлені державою перед Збройними Силами. Військова служба вимагає від сучасних офіцерів високих морально-психологічних та фізичних навантажень,високих інтелектуальних якостей.

За час навчання випускники збагатили свій досвід новими знаннями,опанували необхідні навички та зможуть якісно виконувати завдання за призначенням на нових відповідальних посадах у військових частинах.

Рейтинг
6 голосів
Теги: випуск