28
бер.

Посилена підготовка випускників факультету підготовки спеціалістів ракетно-артилерійського озброєння Військової академії м. Одеса

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 11006
  • Друк

001Під час проведення занять з посиленої підготовки, курсанти проявляли старанність, наполегливість та ініціативність. Неодноразово підтверджували свої теоретичні знання та навички щодо порядку організації експлуатації ракет і боєприпасів на арсеналах, базах та складах зберігання боєприпасів в мирний та воєнний час; знання статутів Збройних Сил України; вимоги керівних документів щодо порядку прийому посад.

На практичних заняттях випускники закріпили теоретичні знання та оволоділи навичками, щодо організації якісного зберігання боєзапасу на арсеналах базах і складах; організації заходів живучості та вибухопожежебезпеки арсеналів баз та складів; основні заходи щодо підтримання підрозділів у бойовій і мобілізаційній готовності; методологією розробки календарного плану основних заходів начальника служби РАО при приведенні підрозділу у бойову готовність; порядок прийому-передачі посад, порядок пропускного режиму на арсеналах, базах; організація охорони та оборони на арсеналах, базах; вимоги до будівель та споруд зберігання озброєння та боєприпасів, організацію ведення обліку у військовій частині.

В повсякденній діяльності та на заняттях наші випускники показали високу дисциплінованість та організаторські здібності.

Рейтинг
6 голосів
Теги: заняття