Військова академія – Краща військова частина міста ОдесиОсобовий склад Військової академії відзначив 27-му річницю Збройних Сил України. З нагоди свята до навчального закладу з приємною новиною завітали представники Одеської міської ради, на чолі із заступником Одеського міського голови Рябоконем Петром Мойсейовичем. В урочистій обстановці директор Департаменту оборонної роботи, цивільного захисту і взаємодії з правоохоронними органами Одеської міської ради Зубов Григорій Іванович оголосив рішення виконавчого комітету Одеської міської ради № 517 від 29.11.2018 щодо визнання Військової академії – кращою військовою частиною міста Одеси за результатами роботи у 2018 році.

В своїй промові начальник Військової академії генерал-майор Гуляк Олег Вікторович наголосив, що незважаючи на досить невелику офіційну історію українського війська, справжній вік Української армії сягає кількох століть, а її бойові традиції формувалися у важких кривавих війнах і конфліктах. І сьогодні солдати і офіцери Збройних Сил України, в тому числі, й Військової академії гідно продовжують традиції попередніх поколінь захисників нашої держави. Олег Вікторович щиро подякував депутатам виконавчого комітету Одеської міської ради за висловлену довіру та надання високої оцінки роботи колективу Військової академії протягом року.

Начальник Військової академії генерал-майор Гуляк отримав із рук заступника Одеського міського голови Перехідний прапор виконавчого комітету Одеської міської ради – “Кращій військовій частині м. Одеси”.

Вітаємо особовий склад навчального закладу з високою оцінкою діяльності по підготовці майбутніх офіцерів для Збройних Сил України. Віримо, що непереможний бойовий дух, мужність і професіоналізм офіцерів, сержантів, солдат і курсантів й надалі будуть гордістю академії, гарантом стабільності та безпеки України.

Бажаємо всім міцного здоров’я, благополуччя та незламної віри у нашу перемогу.

Слава Україні!
Слава її Збройним Силам!
Слава Військовій академії!