05
груд.

Зі святом вас, побратими! Тримайтеся, ми з вами! З вами - Одеса, з вами - Збройні Сили, з вами - вся Україна

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини

001Напередодні 27-ї річниці Збройних Сил України до Військової академії завітав Київський академічний театр українського фольклору "Берегиня", художній керівник – народний артист України Андрій Верес. Музиканти до Військової академії прибули з фольклорною програмою, щоб підняти настрій та бойовий дух особовому складу начального закладу, що дуже важливо в умовах складної обстановки в державі.

002Вже другий тиждень вся країна напружено спостерігає за долею українських військових моряків, які потрапили у полон, внаслідок подій у Керченській протоці. Майбутні морські піхотинці, курсанти факультету підготовки спеціалістів високомобільних десантних військ, виступили з ініціативою в підтримку наших моряків і звернулися з нею до командування академії.

Отже, користуючись нагодою, за участі особового складу та оркестру Військової академії, разом із нашими гостями із Києва - театром "Берегиня", - було організовано акцію-флешмоб. У Залі для Урочистостей Військової академії було відзнято відеозвернення до наших хлопців. "Зі святом вас, побратими! Тримайтеся - ми з вами! З вами - Одеса, з вами - Збройні Сили, з вами - вся Україна!!!" - такі слова підтримки пролунали в адресу наших воїнів.

Звичайно, ми всі приєднуємося до цього флешмобу і бажаємо морякам витримки, віри в перемогу і найшвидшого повернення додому.

Рейтинг
14 голосів
Теги: Без тегів