26
лист.

Четверта Всеукраїнська курсантсько-студентська науково-практична конференція

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 12514
  • Друк

00123 листопада 2018 року на базі Військової академії (м. Одеса) відбулась Четверта Всеукраїнська курсантсько-студентська науково-практична конференція «Національна безпека України: актуальні проблеми та шляхи їх вирішення». Організатором конференції виступила Військова академія (м. Одеса), співорганізаторами – Національна академія державної прикордонної служби України (м. Хмельницький), Факультет психології та соціальної роботи Одеського Національного університету ім. І.І.Мечникова та Одеський національний економічний університет.

Основною метою конференції було залучення курсантів і студентів до обговорення актуальних наукових і практичних проблем у сфері забезпечення Національної безпеки України та визначення підходів до вирішення порушених питань.

Розпочалась науково-практична конференція пленарним засіданням, на якому з вітальним словом виступив начальник Військової академії
(м. Одеса), кандидат юридичних наук, генерал-майор Гуляк О.В., він акцентував увагу на важливості й актуальності даного заходу, підготовки та наукового розвитку молоді, а також формуванні молодого покоління нового формату, здатного аналізувати інформацію, робити висновки та постійно вдосконалюватись. Поставив завдання щодо розгляду окремих питань на секційних засіданнях. Продовжили пленарне засідання виступи курсантів і студентів вишів України, зокрема крім курсантів академії виступили курсанти Національної академії державної прикордонної служби України, Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка та студенти Факультету психології та соціальної роботи Одеського Національного університету ім. І.І.Мечникова.

Після перерви на каву проводились секційні засідання за шістнадцятьма науковими напрямами розподіленими по 8 секціях, на яких виступили учасники конференції за визначеною тематикою. На секції №6 щодо актуальних питань розвитку тактичної медицини і психологічної реабілітації як викликів та реалій часу, під керівництвом голови секції, кандидата медичних наук, полковника медичної служби Тверезовського М.В. крім того було проведено майстер-клас «Огляд пораненого в секторі укриття» за участі представників Комунального закладу "Одеське обласне базове медичне училище".

На заключному засіданні конференції було прийнято рішення по розглянутих питаннях, вручено дипломи і сертифікати найбільш активним учасникам конференції.

Рейтинг
16 голосів