21
лист.

Слава Десантно-штурмовим військам!

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 12495
  • Друк

001Сьогодні у Військовій академії відзначили другу річницю створення Десантно-штурмових військ Збройних Сил України. В Залі для урочистостей вишикувалися воїни – десантники факультету, до яких з привітальним словом звернувся начальник Військової академії генерал-майор Олег Гуляк, який наголосив, що, якщо поглянути на сучасну історію Збройних Сил України, то немає в ній жодної сторінки, де б не йшлося про воїнів-десантників та їх подвиги. Висока мобільність і здатність виконувати найскладніші завдання безпосередньо на території передбачуваного супротивника, професіоналізм і самовідданість завжди були притаманні десантним військам.

Всі присутні вшанувати пам’ять героїв – десантників, які не повернулися з бойових завдань, загинули в запеклих боях на сході нашої країни хвилиною мовчання!

З давніх давен існували ритуали посвячення юнаків у воїни. Саме такий ритуал сьогодні відбувся на факультеті: курсанти – першокурсники отримали з рук своїх командирів символ того, що вони стали невід’ємною часткою Десантного Братства – берет кольору «марун».

З нагоди свята - рішучі й сміливі, патріотичні й згуртовані офіцери, військовослужбовці військової служби за контрактом, з числа постійного складу, курсанти факультету прийняли Клятву десантників Десантно-штурмових військ Збройних Сил України, яку оголосив начальник факультету підготовки спеціалістів високомобільних десантних військ полковник Чумак.

Кращим військовослужбовцям - десантникам начальник Військової академії оголосив подяки, нагородив почесними грамотами.

Всіх воїнів Десантно-штурмових військ Збройних Сил України вітаємо зі святом, хай всіх вас завжди береже ваш небесний покровитель Святий Архистратиг Михаїл. Прийміть, ви і ваші родини, щиру подяку і повагу!

Слава Україні!

Слава її Збройним Силам!

Слава Десантно-штурмовим військам Збройних Сил України!

Рейтинг
17 голосів