25
жовт.

Учасники інструкторсько-методичного заняття ознайомилися з новими методиками бойової армійської системи «БАРС»

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 13039
  • Друк

001На базі навчально-тренувального комплексу Військової академії (м. Одеса) за участю керівного складу Збройних Сил України, а також представників вітчизняних вищіх військових навчальних закладів та навчальних центрів відбулася робоча нарада та інструкторсько-методичні заняття присвячені впровадженню у військах бойової армійської системи «БАРС».

Під час проведення заходу, який проходив під загальним керівництвом начальника Головного управління підготовки Збройних Сил України – заступника начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-лейтенанта Віктора Бокія його учасники обговорили проблемні питання пов’язані з розвитком та впровадженням зазначеної системи у військах, розвитком навчальної матеріально-технічної бази, а також ефективністю підготовки інструкторів у військових вишах та навчальних центрах.

Представники різних видів Збройних Сил України мали змогу ознайомитися із методикою проведення заняття з тактичної, вогневої та спеціальної фізичної підготовки із застосуванням елементів «БАРС». Особливу увагу присутніх при цьому було звернуто на тактико-спеціальну, рукопашну та гірську підготовку, виконання завдань за призначенням під час стрільби і тактичних дій.

002Присутній на зборах директор Департаменту військової освіти, науки, соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони України генерал-майор Микола Садовський повідомив, що впровадження бойової армійської системи за новими методиками, максимально адаптованими до реальних умов бою, а також подальша підготовка на базі військових вишів інструкторів бойової армійської системи «БАРС» сприятиме підвищенню рівня бойової підготовки військовослужбовців, впливатиме на їхній морально-психологічний стан на полі бою, вміння швидко реагувати й професійно діяти в умовах сучасного бою.

– Ця система довела свою дієздатність тож подальше впровадження її у практику навчання військ сприятиме боєздатність військових підрозділів. Головна мета при цьому – підготувати фізично розвинутого воїна – професіонала, – підкреслив генерал-майор Микола Садовський.

Варто зазначити, що «БАРС» – це комплексна система навчання, яка включає в себе тактико-спеціальну, гірську (альпіністську), рукопашну, вогневу, домедичну, психологічну підготовки та практичну стрільбу. Заняття побудовані на єдиній психологічній основі, що дозволяє суттєво підвищити ефективність військово-професійної діяльності особового складу. Бойова армійська система розрахована для навчання значної кількості непідготовлених людей за короткий термін. Тому зазвичай її технічну базу становлять прийоми, кожен з яких можна використовувати в різних ситуаціях як для захисту, так і для нападу. За час навчання у військовослужбовців формуються спеціальні навички, які дозволять ефективно пересуватися на полі бою, вміло використовувати зброю, виконувати завдання в екстремальних ситуаціях, ефективно вести рукопашний бій та контролювати перебіг будь-якої нештатної ситуації.

 

Рейтинг
15 голосів
Теги: заняття