18
жовт.

Тридцять дерев та десять кущів посадили курсанти Одеської військової академії спільно з громадськими активістами

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 13074
  • Друк

001Облагородження території вишу провели з нагоди потрійного свята – Дня захисника України, Дня українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці. На думку підполковника Івана Калетніка, майбутні офіцери мають не тільки вміти боронити країну, а й робити мирні справи.

«Не тільки повинні вміти воювати і захищати країну. Вони ще повинні дбати про державу не тільки на лінії фронту чи в окопах. А й це їм дає знання. Тому що показують, як іде висадження, що це таке. Плюс є моральне якесь задоволення, розвантаження від тих напружених буднів», – повідомив заступник начальника факультету підготовки спеціалістів військової розвідки та спецпризначення Іван Калетнік.

Підібрати та посадити дерева військовим допомагали громадські активісти. Вони ж частково і профінансували акцію.

«Сегодня мы высаживаем несколько дубов, также высаживаем павловнию. Из кустов – это сортовая сирень, очень красивая, ароматная, так что следующей весной уже будет радовать нас. Также мы сегодня высаживаем один хвойничек, чтобы детки могли на Новый год его украшать во дворе, и две ленкоранские акации», – розповів активіст громадського зеленого руху «Грінмейкер» Андрій Раєць.

Учасники акції сподіваються, що саджанці приживуться і радуватимуть око багатьох наступних поколінь курсантів Військової академії.

Рейтинг
21 голосів