12
жовт.

Одеські школярі та ліцеїсти ознайомилися з військовими професіями

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 14225
  • Друк

001У Військовій академії (м. Одеса) було проведено День відкритих дверей з нагоди Дня захисника України. Під час перебування у військовому виші майбутні офіцери розповіли школярам та ліцеїстам про історію та сьогодення одеського військового навчального закладу, ознайомили з умовами життя і побуту курсантів,сучасними зразками озброєнням і технікою, а також провели ознайомчі заняття присвячені військовим спеціальностям на кафедрах академії. Також гості мали змогу задати питання голові приймальної комісії, щодо особливостей вступу до Військової академії.

Під час спілкування з курсантами з'ясувалося, що багато хлопців і дівчат, виявили бажання пов'язати своє майбутнє з офіцерської службою.

За словами заступника начальника Військової академії м. Одеса по роботі особовим складом полковника Сергія Пальчика день відкритих дверей відбувався в формі діалогу для того щоб кожен майбутній абітурієнт, який мріє про курсантські погони міг задати питання й отримати на них відповідь. При цьому уролі екскурсоводів упогонах були досвідчені військовослужбовці- курсанти.

Наш навчальний заклад чекає на молодих людей, які мають почуття відповідальності, колективізму, хоробрості, ініціативності, а ще справжніх патріотів України. Саме ці риси сприятимуть виконанню військового обов'язку, завзято вдосконалювати свої вміння та навички, а також бути готовим у будь-яку хвилину стати на захист Батьківщини.                                                                   

Сергій Небесний,
м. Одеса
фото – автора та Валентина Журавльова
 
Рейтинг
18 голосів