24
вер.

Пишаємося нашим вихованцем!

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 14020
  • Друк

Пишаємося нашим вихованцем!02Гирьовий спорт — це спорт сильних и здорових, адже він ґрунтується на підніманнях гирі максимальну кількість разів за визначений проміжок часу згідно з правилами зма

гань у двох змагальних вправах (двоборство: поштовх, ривок) або в одній (поштовх довгим циклом).

На Чемпіонаті України з гирьового спорту в місті Харкові, курсант 4 курсу спеціальності «Фізична культура і спорт» факультету підготовки спеціалістів військової розвідки та спеціального призначення старший сержант Боговик Микола виконав норматив Майстра спорту України з гирьового спорту у ваговій категорії до 73 кг.

Військовослужбовець виконав поштовх двох гирь вагою 32 кілограми – 81 раз, а ривком гирі вагою 32 кілограми - 90 разів! Таким чином на один бал перевищив норматив Майстра спорту України!

Від всього колективу академії вітаємо Миколу зі значним досягненням! Бажаємо здоров’я і легкокрилої вдачі, подальшого самовдосконалення і розвитку, оптимізму і бадьорості та подальших перемог на теренах спорту і служіння Вітчизні!

Вітаємо також славетний колектив кафедри теорії та організації фізичної підготовки і особливо Майстра спорту України міжнародного класу з гирьового спорту, заслуженого тренера України, старшого викладача кафедри підполковника Полозенка Дмитра зі значним успіхом його вихованця! Так тримати!

 

Рейтинг
23 голосів