001Відповідно до Річного плану науково-технічної діяльності Військової академії (м. Одеса) на 2018 рік, в період з 13 по 14 вересня 2018 року в академії проводиться ювілейна П’ята Всеукраїнська науково-практична конференція «Спільні дії військових формувань і правоохоронних органів держави: проблеми та перспективи». 13 вересня відбулося урочисте відкриття зазначеного заходу. Захід відкрив начальник Військової академії (м. Одеса) генерал-майор Гуляк Олег Вікторович.

Метою конференції є пошук та удосконалення механізмів взаємодії між військовими формуваннями та правоохоронними органами держави в ході підготовки та ведення спільних дій.

До участі в роботі конференції запрошені наукові, науково-педагогічні працівники, ад’юнкти, аспіранти, курсанти та студенти ВНЗ України, представники громадських організацій, підприємств ОПК та волонтери.

За результатами реєстрації, для участі в конференції прибули представники понад 40 організацій, наукових установ і вищих навчальних закладів з різних регіонів України.

Серед учасників конференції: 4 академіки НАН України; 25 докторів наук, 57 кандидатів наук, з них: 22 професорів, 57 доцентів, 29 старших наукових співробітників, лауреат Державної премії в галузі науки і техніки України та заслужений винахідник України.

В ході конференції проводиться виставка досягнень організацій, підприємств, НДУ України щодо комплексу бойового екіпірування, модернізації існуючого і розробки нового озброєння, військової техніки, а також виставка табельного і перспективного медичного оснащення військовослужбовців та інформаційних технологій за темою: «Все для безпеки держави». На виставці представлені зразки сучасного озброєння та військової техніки Збройних Сил України, Національної поліції України, Національної Гвардії України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Державної прикордонної служби України, які застосовують під час виконання завдань за призначенням.

Конференція 13-14 вересня

Загальне фото (завантажити)