01
вер.

У Військовій академії (м. Одеса) розпочато новий навчальний рік

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 13207
  • Друк

У Військовій академії (м. Одеса) розпочато новий навчальний рік Новий навчальний рік – це початок нового періоду в житті кожного, чия доля пов’язана з освітньою діяльністю, а для курсантів сьогоднішній день – це черговий крок щодо оволодіння своєю військовою професією. Для викладачів – це новий етап у кропіткій, благородній справі – передачі новому поколінню того багатства, яке має назву «знання».

Сучасні методи освіти, надання допомоги в навчанні курсантів країнами партнерами НАТО відкривають, як перед викладачами, так і перед курсантами нові можливості в отриманні якісних знань. У Військовій академії продовжується тісна взаємодія з інструкторами із Канади щодо впровадження у навчання сучасних вимог до тилового забезпечення за стандартами НАТО.

У курсантів – першокурсників розпочався важливий етап їх професійного становлення. Під час навчання їм доведеться докласти багато зусиль для якісного засвоєння навчальних програм, які постійно змінюються та удосконалюються відповідно до вимог міжнародних стандартів та досвіду ООС (АТО).

Бажаємо всім курсантам Військової академії міцного здоров’я, успіхів у навчанні, наснаги, адже ваші знання – це ваша зброя, це ваша майбутня військова кар’єра. А всім викладачам бажаємо бути справжніми наставниками для наших майбутніх офіцерів. Успіху вам!

Слава Україні!

Рейтинг
787 голосів