22
серп.

В академії завершилися курси перепідготовки офіцерів запасу, які були призвані на військову службу

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 13787
  • Друк

001У Військовій академії завершилися курси перепідготовки та підвищення кваліфікації офіцерів запасу, які закінчили військову кафедру та призвані Указом Президента України на півтора року до лав Збройних Сил України. 

Урочисте шикування з нагоди випуску відбулося в Центрі забезпечення навчального процесу Військової академії. На цьому полігоні офіцері запасу провели у навчаннях майже три місяця. За цей період відпрацювали практичні елементи отриманих теоретичних знань за спеціальностями: організація загальновійськового тилового забезпечення, бойове застосування автомобільних з’єднань, військових частин і підрозділів, експлуатація та ремонт автомобільної техніки і гусеничних машин.

Вітаючи присутніх зі святом, ТВО начальника Військової академії полковник Сергій Пальчик висловив впевненість, що всі вони будуть надійними захисниками свого народу та гідно служитимуть Україні.

Треба відзначити, що серед випускників курсу шість дівчат. Під час проведення навчального збору, як дівчата, так і хлопці, проявили наполегливість у навчанні, справжнє бажання оволодіти військовою справою.

Продовженням урочистого заходу стало нагородження курсових офіцерів за участь в Антитерористичній операції відзнакою Президента України - капітана Валентина Данилова та старшого лейтенанта Олександра Хрокова.

Також зі словами духовної підтримки до випускників звернувся Головний капелан регіонального управління військового духовенства "Південь", настоятель Свято-Троїцького храму м. Одеси митрофорний протоієрей Василь Вирозуб. У співслужінні військових капеланів протоієрея Олександра Шкумата та протоієрея Мар'яна Сеника він відправив подячний молебень, після чого окропив всіх освяченою водою.

По закінченню церемонії дитячий хореографічний ансамбль будинку культури пгт Чорноморське «Міленіум» подарував всім присутнім гарний танець.

 

 

Рейтинг
704 голосів