06
серп.

У Військовій академії (м. Одеса) відбувся конкурс на кращого військового психолога Збройних Сил України

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 13242
  • Друк

У Військовій академії (м. Одеса) відбувся конкурс на кращого військового психолога Збройних Сил УкраїниВ Одесі вдбувся другий щорічний конкурс психологів Збройних Сил України. Даний захід організований на базі Військової академії (м. Одеса), участь взяли представники усіх видів Збройних Сил України, які пройшли попередні етапи відбору та перемогли у своїх видах.

Як розповів начальник управління психологічного забезпечення Головного управління морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України полковник Сергій Грилюк, цьогоріч організатори конкурсу розділили його на чотири етапи.

Перш за все журі конкурсу визначило рівень теоретичних знань учасників – основи психології, вимог керівних документів, особливостей виконання завдань на посадах. Також претенденти пройшли етап самопрезентації або ж презентації своїх досягнень за час роботи психологом.

У Військовій академії (м. Одеса) відбувся конкурс на кращого військового психолога Збройних Сил УкраїниПід час практичної частини конкурсу курсанти Військової академії імітували ті чи інші психічні стани людини, які найчастіше трапляються під час виконання бойових завдань. Військові психологи визначали проблему та в межах своїх знань, навичок та досвіду надавали допомогу. На четвертому етапі учасники конкурсу провели для майбутніх офіцерів майстер-класи за самостійно обраними напрямками роботи у сфері військової психології.

Як зазначив начальник Головного управління морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України генерал-майор Олег Грунтковський, завдання конкурсу – це не тільки оцінити можливості офіцерів-психологів, а й узагальнити новий набутий досвід, навчити передовим досягненням, налагодити тісні особисті зв’язки між керівниками та підлеглими, які працюють з військовослужбовцями безпосередньо на місцях.

Володимир Віват, м. Одеса
фото – Валентин Журавльов

Рейтинг
14 голосів
Теги: конкурс