25
лип.

У Військовій академії (м. Одеса) завершена вступна кампанія

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 14018
  • Друк

001У Військовій академії (м. Одеса) успішно завершилась вступна кампанія для понад трьох сотень абітурієнтів, які вирішили спробувати себе у побудові офіцерської кар’єри на службі українському народові.

Загалом юнаки та дівчата для досягнення омріяної мети пройшли три етапи відбору – медичну комісію, психологічне тестування та іспит на рівень фізичної підготовки. Якість їх знань за визначеними предметами приймальна комісія визначила за результатами зовнішнього незалежного оцінювання, а для військовослужбовців – провівши попередньо окреме екзаменування.

Цього року конкурс, в залежності від спеціальності, склали 3-5 чоловік на місце. Найбільш популярними стали спеціальності командирів десантних підрозділів, морської піхоти, розвідки, сил спеціального призначення. Зазначимо, що до третини відібраних першокурсників склали військовослужбовці-контрактники, близько півсотні з яких уже мають досвід участі в бойових діях на сході країни. Ще третина – це випускники ліцеїв з підвищеною військово-фізичною підготовкою. Здобувати офіцерські звання з цим набором розпочнуть також й п’ятнадцятеро дівчат.

Уже найближчим часом усі першокурсники відбудуть на полігон Центру забезпечення навчального процесу Військової академії (м. Одеса) для проходження курсу первинної військової підготовки.

Володимир Віват, м. Одеса
фото – Валентин Журавльов

 

Рейтинг
3 голосів