13
лип.

У Військовій академії розпочалась вступна кампанія на навчання

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 13839
  • Друк

001У Військовій академії (м. Одеса) з 11 липня розпочалась вступна кампанія для абітурієнтів, які мріють пов’язати своє життя з нелегкою, проте цікавою, відповідальною, різноманітною, а також романтичною офіцерською долею. Цей рік не є виключенням, адже кожного року до стін вишу вступають випускники ліцеїв з підвищеною військово-фізичною підготовкою, військовослужбовці служби за контрактом, солдати строкової військової служби, юнаки та дівчата, які закінчили школу і мріють стати офіцерами – захисниками України.

12 липня закінчилась робота приймальної комісії щодо прийому документів, а вже 13 липня абітурієнти розпочали складати вступні іспити.

Про перспективу отримання освіти у Військовій академії (м. Одеса), свідчить кількість поданих документів, цього року конкурс, в залежності від спеціальності, 3-5 чоловік на місце. Щороку кількість бажаючих пов’язати свою долю з армією зростає і це свідчить про авторитет, не лише Військової академії (м. Одеса), а й Збройних Сил України в цілому.

Також необхідно зазначити що кожного року зростає кількість дівчат які бажають в майбутньому стати офіцерами Збройних Сил України.

Сергій Небесний, м. Одеса
фото – автора та Валентина Журавльова

Рейтинг
6 голосів