001За підсумками засідання журі конкурсу «Вечірньої Одеси» пам'яті Б.Ф.Дерев'янка «Люди справи» визначено 16 нових лауреатів конкурсу, вшанування яких, з врученням диплома і статуетки «Садівник», відбулося в дві значущі дати в історії газети - 45 років від Дня першого випуску і 80-річчя з Дня народження, який передчасно пішов, засновника «Вечірки» Бориса Федоровича Дерев'янка.

Серед лауреатів конкурсу «Люди справи», за підсумками 2017 року, начальник Військової академії (м. Одеса) генерал-майор Гуляк Олег Вікторович, заступник командувача силами АТО на сході України (стаття Дори Дукової «Потрібно вміти тримати удар», від 6 липня 2018 р.).

 

Шановний Олеже Вікторовичу!

Від підлеглого особового складу Військової академії прийміть найщиріші вітання!

Мудрий енергійний керівник, талановита людина, Вам завжди притаманні наполегливість і цілеспрямованість, широкий кругозір і ерудиція, а вміння знаходити правильні рішення в складних життєвих ситуаціях та такт у роботі з колегами і підлеглими викликають повагу.

Нехай мудрість і впевненість, оптимізм і надія супроводжують Вас на життєвому шляху, а кожна справа, кожний новий рубіж стають тріумфом Вашої діяльності керівника, примноженням досягнень і здобутків на ниві служіння українському народові.

Людмила Бажура, м. Одеса
фото – Леонід Єршов