27
черв.

У Військовій академії проходив навчально-методичний збір з фахівцями фізичної підготовки і спорту Сухопутних військ Збройних Сил України!

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 12678
  • Друк

навчально-методичний збір з фахівцями фізичної підготовкиВ період з 25 по 27 червня в Військовій академії (м. Одеса) проходив навчально-методичний збір з фахівцями фізичної підготовки і спорту Сухопутних військ Збройних Сил України.

Метою зборів було: підвищення фахової підготовленості спеціалістів фізичної підготовки, вироблення єдиних підходів, щодо організації фізичної підготовки в Сухопутних військах Збройних Сил України, впровадження бойової системи «БАрС» в підготовку військовослужбовців Сухопутних військ Збройних Сил України.

Система БАРС спрямована на всебічну (фізичну і психологічну) підготовку військовослужбовців до ведення бойових дій, а також ґрунтується на досвіді ведення бойових дій на сході країни.

Бойова армійська системарозроблена відповідними фахівцями Військової академії. «БАрС» — це комплексна система навчання, яка включає в себе тактико-спеціальну, гірську (альпіністську), рукопашну, вогневу, домедичну, психологічну підготовки та практичну стрільбу. Заняття побудовані на єдиній психологічній основі, що дозволяє суттєво підвищити ефективність військово-професійної діяльності особового складу, оскільки в системі зібрано, узагальнено та вдосконалено не лише вітчизняний бойовий досвід, а й передові напрацювання кращих армій світу.

Метою БАРС є формування у військовослужбовців спеціальних навичок, що дозволять ефективно пересуватися на полі бою, вміло використовувати зброю, виконувати завдання в екстремальних ситуаціях, ефективно вести рукопашний бій, надавати домедичну допомогу пораненим і постраждалим та контролювати будь-яку не штатну (бойову) ситуацію.

Сказати двома словами «навчити перемогати»!

Людмила Бажура, м. Одеса
фото – автор

 

Рейтинг
10 голосів
Теги: спорт