08
черв.

В місті Одеса відбувся 8 тур відкритого чемпіонату України за кубок Героїв АТО!

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 12441
  • Друк

0018 червня 2018 року на стадіоні «Спартак» м. Одеси відбувся 8 тур відкритого чемпіонату України за кубок Героїв АТО. У змаганнях приймали участь команда Військової академії (м.Одеса) та команда ФК «Кропивницький».

Раніше всі домашні ігри проходили в м. Миколаїв і ось вперше у стінах рідного міста на стадіоні «Спартак» прийняли сильного суперника ФК «Кропивницький»!

Гра була динамічною і напруженою. Матч обслуговував арбітр категорії ФІФА Швецов Віктор та два асистенти. За результатами напруженої боротьби перемогу отримала команда Військової академії (м.Одеса) з рахунком 2:0.

Серед вболівальників були присутні: ветерани ФК «Чорноморець» і діти з батьками та жителі міста. Команда суперників, також приїхала зі своєю групою підтримки, з дружинами та їх рідними, що також активно вболівали та підтримували своїх.

Після гри учасникам команд було запропонована федерацією футболу Одеської області відвідати музей футболу.

Екскурсія була неймовірно вражаючою. В музеї знаходилося більше 700 футболок, більше 2000 шарфів та більше 5000 експонатів футбольної атрибуції.

Висловлюємо вдячність офіцерам Військової академії (м. Одеса), підполковнику Рудинському Віталію та майору Ливарю Валерію, завдяки яким було організовано та проведено матч між командами Військової академії (м. Одеса) та ФК «Кропивницький».

Людмила Бажура, м. Одеса
фото – Валентин Журавльов

Рейтинг
11 голосів
Теги: спорт