02
черв.

Урочиста подія з нагоди чергового випуску молодих лейтенантів у Військовій академії!

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 13456
  • Друк

001У Військовій академії (м. Одеса) відбулася урочиста подія з нагоди чергового випуску молодих лейтенантів. Офіцерський корпус Збройних Сил України поповняють близько 160 лейтенантів, з них – 37 магістрів військової справи, решта – бакалаври.

Випускники отримали первинні офіцерські звання та дипломи про вищу освіту. Протягом 4-х, 5-ти років навчання колектив академії доклав всіх зусиль, щоб хлопці та дівчата в повному обсязі засвоїли військову науку відповідного до обраного фаху.

Володарями дипломів про закінчення військового вузу стали понад 160 випускників, серед яких два золотих медаліста – лейтенанти Ганна Ковня та Іван Урсатій і 14 лейтенантів отримали дипломи з відзнакою.

21 випускники, одні із перших стримували ворога та брали участь Антитерористичної операції на Сході України у 2014 році.

0023–х випускників було «нагороджено державною нагородою орденом «За мужність» ІІІ ступеню (лейтенанти Андрій Летюга, Віктор Собильський, Дмитро Чупринюк) та 23-х – відзнаками Міністра оборони України та начальника Генерального штабу.

Лейтенант Микола Чернокозинський був нагороджений іменним годинником Президента України та один лейтенант був нагороджений відзнакою Сил Спеціальних операцій ІV ступеню.

Усі випускники дуже добре показали свої фахові знання та військові навики під час держаної атестації та уже з понеділка увійдуть до бойових військових колективів усіх родів та видів військ Збройних Сил України.

Троє офіцерів прийдуть у війська із сертифікатами інструкторів з Бойової армійської системи БАрС, а двадцятеро – зі спеціальним званням інструктора з повітряно-десантної підготовки. Також зазначимо, що чотири магістерські роботи в академії були написані та захищені англійською мовою.

Чимало випускників академії за роки навчання досягли високих результатів у змаганнях із різних видів спорту та досягнень у суспільному житті навчального закладу й міста.

003Урочиста церемонія вручення дипломів про вищу освіту пройшла на плацу Військової академії. Випускників привітали Народна артистка України, депутат Верховної Ради України Оксана Білозір, Голова Державної екзаменаційної комісії командувач Сил Спеціальних операцій Збройних Сил України, командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України, командувач Морської піхоти Військово-Морських Сил Збройних Сил України та представники командування Військово-Морських Сил України, оперативного та Повітряного командування «Південь», органів влади та громадських організацій Одещини, духовенства, ректори вищих навчальних закладів, ветерани Збройних Сил, зокрема й 95-літній учасник Другої Світової війни десантник генерал-лейтенант Лев Горєлов, а також батьки випускників.

Лейтенантам були вручені дипломи і нагрудні знаки.

У своєму зверненні до молодих офіцерів начальник Військової академії генерал-майор Олег Гуляк зазначив, що військова служба вимагає від сучасних офіцерів високого професіоналізму, компетентності, стійкої витривалості, а також здатності приймати виважені рішення в реальній бойовій обстановці.

По завершенні офіційної частини заходу, відбулася церемонія прощання молодих офіцерів з Бойовим прапором академії. Потім за традицією, лейтенанти пройшли урочистим маршем.

Випускників та гостей свята музичним подарунком привітала Народна артистка України, депутат Верховної Ради України Оксана Білозір.

Людмила Бажура, м. Одеса
фото – Валентин Журавльов

 

Рейтинг
11 голосів
Теги: випуск