25
трав.

В академії продовжується складання комплексних екзаменів у випускників-магістрів

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 12744
  • Друк

В академії продовжується складання комплексних екзаменів у випускників-магістрівУ Військовій академії (м.Одеса), відбувся комплексний екзамен з дисципліни «Ракетно-технічного та артилерійсько-технічного забезпечення, експлуатації та ремонту ракетно-артилерійського озброєння, електроенергетики, електротехніки та електромеханіки», у випускників факультету підготовки спеціалістів ракетно-артилерійського озброєння.

Комплексний екзамен складався з двох частин, теоретичної та практичної. Курсанти розглядали ряд теоретичних питань з вивчених дисциплін за спеціальністю, у перший день здачі іспиту. Другого дня здачі, курсанти практично відпрацьовували отримані навички з проведення ремонту озброєння та організаційно-планової роботи начальника служби ракетно-артилерійського озброєння військової частини.

Після здачі комплексного екзамену майбутні лейтенанти мають захистити розроблені ними кваліфікаційні роботи магістра, які є досить серйозним завданням та можуть принести вагомий внесок в розробку новітнього озброєння і військової техніки.

Рейтинг
14 голосів
Теги: іспити